Wyjazd do teatru.

W dniu 10 marca 2013r. uczniowie mieli okazję zobaczyć sztukę „Zielony wędrowiec” w teatrze Banialuka w Bielsku – Białej. Spektakl zrobił na wychowankach ogromne wrażenie. Najbardziej podobały się im akrobacje w wykonaniu aktorów oraz oprawa muzyczna przestawienia.

Relacja widza:

Dnia 10 marca 2013r. o godzinie 9.30 pojechaliśmy ze szkoły do teatru Banialuka, na przedstawienie „Zielony wędrowiec”. Oprócz mnie byli też koledzy i koleżanki ze szkoły. Na spektaklu siedziałam obok mojego kolegi Darka. Spektakl był o chłopcu, który jedyny był zielony a wszyscy pozostali ludzie byli koloru szarego. Opowiadał im, że istnieje zielona rzeka a oni mu nie wierzyli. Aby im to udowodnić postanowił znaleźć zieloną rzekę i przynieść im krople zielonej wody. Cała wyprawa zabrała mu wiele dni. W końcu znalazł rzekę i wrócił do domu. Spektakl bardzo mi się podobał.
Majka