Wycieczka do Parku Edukacji Globalnej w Krakowie

7 października 2016 r.
       7 października 2016 r. klasa III Ga z wychowawczynią p. Aleksandrą Korzeniowską wybrała się na wycieczkę do Parku Edukacji Globalnej  „Wioski Świata” w Krakowie.
        Na początku zwiedzania Pan Przewodnik zapoznał nas z kulturą  różnych Państw. Podczas wyprawy dookoła świata  byliśmy m.in. w Peru, Australii i Oceanii, Ghanie i Grenlandii. Wycieczka była okazją do poznania domów, które zamieszkują ludzie w różnych częściach świata. Ponadto dowiedzieliśmy się z  jakimi problemami, borykają się nasi rówieśnicy w innych krajach. Kolejną atrakcją wycieczki były warsztaty edukacyjne o Afryce. Oj działo się, działo!
      Wycieczka dostarczyła nam wielu niezapomnianych wrażeń. W przeciągu dwóch godzin zobaczyliśmy cały świat na zaledwie kilku hektarach.
Pani wychowawczyni - bardzo dziękujemy.