Wycieczka do Fabryki "Danone" w Bieruniu

Co to były za smaki!
      Podsumowaniem „Białego Tygodnia” była wycieczka  do Fabryki „Danone” w Bieruniu dn. 18 listopada. Na początku wysłuchaliśmy opowiadania pracownika fabryki  P. Elżbiety Kudli, popartego prezentacją pt. „Jak powstaje jogurt?”.
Kolejny punkt naszej wycieczki był po prostu smakowity! Mogliśmy spróbować świeżo wyprodukowanego jogurtu
i sami zdecydować o tym, jakiego będzie smaku poprzez dołożenie takich składników jak: mus truskawkowy, jagodowy, czekoladowy lub wanilii.
Bardzo nam wszystkim smakowało!  W pewnym momencie na salę wkroczył wcale nie taki mały GŁÓD! Każda klasa zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie z Głodem, a na koniec Pani Elżbieta wręczyła każdemu z nas drobny upominek na pamiątkę z wycieczki.