Spektakl teatralny "Kot w butach"

29 października uczniowie klas 2Gb i 3Gb obejrzeli spektakl teatralny pt. „Kot w butach”.  Przedstawienie odbyło się w Oświęcimskim Centrum Kultury.
Kreacja nieco ironicznego Kota w butach na długo pozostanie w pamięci uczniów. Groźni i złowieszczo wyglądający zbójcy wywołali dreszcz emocji, natomiast okrutny i chciwy czarodziej wzbudził strach.

Relacje gimnazjalistów świadczą o tym, jak bardzo potrzebny był ten wyjazd.

Bardzo lubimy jeździć do OCK na przedstawienia. Pani Jowita zawsze załatwia nam bilety. Najbardziej podobała nam się postać kota – grała ją kobieta. Świetne były też kukły skrzatów leśnych – wszystkich rozśmieszały. Baliśmy się trochę złego czarodzieja.

Uczniowie klasy 2Gb smiley

Po przedstawieniu dowiedzieliśmy się  jak artyści ćwiczą narządy mowy przed wyjściem na scenę. My też próbowaliśmy. Było przy tym dużo krzyku i śmiechu.
Uczniowie klasy 3Gb smiley