Słoneczna Gala

9 października 2015 r.
   9 października 2015 r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbyła się Słoneczna Gala. Uroczystość prowadziło dwóch konferansjerów – Krzysztof Kołacz i Bartek Łazarz. W tym dniu wszyscy pracownicy szkoły mogli poczuć się jak prawdziwe gwiazdy. Szkolne Sławy prezentowały się na czerwonym dywanie. Prowadzący imprezę  przypominali ich zasługi dla szkoły, a następnie nagradzali Słonecznymi Orderami. Nagrodzeni goście odbijali dłonie lub stopy w Słonecznej Alei Sław. Nie zabrakło także fotościanki, gdzie każda wyróżniona osoba miała wykonane profesjonalne zdjęcie.
   Uroczystość uświetniły występy artystyczne. Oprawa muzyczna i niecodzienna dekoracja podkreślały podniosły nastrój imprezy.

Julia Ostafin i Marta Nycz uczennice klasy 2Ga

więcej zdjęć -->>