Rozstrzygnięcie konkursu na ilustrację do wiersza "Bańkowice Mydlane"

27 września w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbyła się uroczystość wręczenia nagród i otwarcia wystawy pokonkursowej V Ogólnopolskiego Integracyjnego Konkursu Plastycznego na ilustrację do wiersza Wandy Chotomskiej "Bańkowice Mydlane".
         Laureatami nagrody w tym konkursie byli również uczniowie naszej szkoły Tomasz Kaspera  i Marcin Grzesiak.
Zanim dotarliśmy na miejsce po drodze czekały na nas takie atrakcje jak śniadanie w samolocie i spacer po bajkowej krainie.

Wręczenie nagród odbyło się na sali widowiskowej a gościem specjalnym uroczystości była Ewa Chotomska, córka Wandy Chotomskiej, znana m. in. jako autorka piosenek („Mydło lubi zabawę”, „Fantazja”) oraz jako Ciotka Klotka z telewizyjnego programu TIK - TAK.

Tomasz Kaspera zajął w konkursie II miejsce.
Marcin Grzesiak otrzymał wyróżnienie.