Ogólnopolski konkurs Ministerstwa Edukacji Narodowej

Ogólnopolski  konkurs Ministerstwa Edukacji Narodowej
"Książki naszych marzeń"
   Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej  pod tytułem „Książki naszych marzeń”. Celem konkursu była popularyzacja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.
   Zadaniem gimnazjalistów było przygotowanie listy pięćdziesięciu książek, które z przyjemnością chcieliby przeczytać. Po sporządzeniu listy ochoczo przystąpiliśmy do nakręcenia krótkiego filmu (trwającego maksymalnie 120 sekund) o czytaniu i o wymarzonych książkach. Podczas kręcenia świetnie się bawiliśmy! Nad zadaniami konkursowymi pracowali uczniowie kl. 1Ga  pod kierunkiem pani Aleksandry Korzeniowskiej.

Z niecierpliwością czekamy na wyniki, które mają być ogłoszone przed 24 grudnia 2014r.
Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu pt. „Czytamy i wygrywamy”.
--->>Film konkursowy