Festiwal Piosenki Szkolnej

13 kwietnia 2016 r.
13 kwietnia 2016 r. w naszej szkole odbył się Festiwal Piosenki Szkolnej. W konkursie zaprezentowali się  uczestnicy  ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.

Wykonawcy oceniani byli  w kategoriach indywidualnych i grupowych. Jury  w składzie: Małgorzata Zakutyńska, Barbara Frączek i Gabriela Tabaka przyznało wybranym uczestnikom wyróżnienia i nagrody. Ocenie podlegały muzykalność, walory głosowe, dobór repertuaru, ruch sceniczny i wyraz artystyczny.

Nagrody indywidualne otrzymali:

I miejsce- Alicja Bokota,
II miejsce- Aleksandra Jarząbek,
III miejsce- Andrzej Foks.

Nagrody zespołowe otrzymali:

I miejsce- klasa 2 Ga ( uczniowie zaśpiewali piosenkę M. Jacksona pt. "We are the world"),
II miejsce - klasa 6 SPa,
III miejsce - klasa 3 Gb.

Szczególną atrakcją podczas tegorocznego konkursu był gościnny występ zespołu wokalno-tanecznego ”Śpiewające Jeziora” pod kierownictwem mgr Urszuli Daczyńskiej ze Zespołu Szkół Podstawowo- Gimnazjalnych z Przeciszowa.