Zasadnicza Szkoła Zawodowa

SOSW Oświęcim

Ważne informacje

Nasza szkoła wzięła udział w realizacji projektu „Rozwój infrastruktury kształcenia zawodowego w jednostkach oświatowych powiatu oświęcimskiego” współfinansowanego ze środków Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013.
Rozpoczęcie roku szkolnego

4 września o godzinie 900 odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018.
Wszystkich uczniów i rodziców serdecznie zapraszamy!
1% dla naszej szkoły

Wszystkim osobom, które przekazały
1% swojego podatku
na rzecz naszego Ośrodka

serdecznie dziękujemy!

Oferta

Branżowa Szkoła I Stonia w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Oświęcimiu jest przeznaczona dla uczniów z orzeczeniem Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej o potrzebie kształcenia specjalnego.

Kierunki kształcenia: kucharz, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, ogrodnik,  pracownik pomocniczy obsługi hotelowej.

Branżowa Szkoła I Stopnia
ul. Kościelna 6, 32-600 Oświęcim